Preču grupas
Area IT hostings

Tip-Tip-1

Tip-Tip-1
Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1 Tip-Tip-1

Pārveidojams kāpšanas rāmis "Tip-Tip-1"

Kāpšanas rāmis ir jautra rotaļlieta, kas ļauj bērniem stiprināt fizisko attīstību, roku un kāju veiklību, līdzsvara prasmes, domāšanu, uzmanību, kā arī mācīties pieņemt patstāvīgus lēmumus. Katrs nākošais pakāpiens ir kā solis nākotnē. "Tip Tip Top" piemērots pašiem mazākajiem kāpelētājiem, kas kāpšanu veido drošu un izklaidējošu. Pārveidojamais kāpšanas rāmis ir drošs izmantošanai mājās vai pagalmā. Konstrukcijā izmantoti 18mm biezumā bērza saplākšņa sāni, 24mm diametrā oša koka pakāpieni un 8mm biezumā bērza koka tapas (kāpšanas rāmja leņķa mainīšanai). Visas detaļas apstrādātas ar cieto vaska eļļu, kas atvieglo kāpšanas rāmja tīrīšanu un kopšanu. Rāmja sāni ir speciāli izgatavoti "viļņoti" lai mazajiem kāpelētājiem rotaļājoties neslīdētu rokas.

Mainot kāpšanas rāmja formu, pielāgojiet grūtības pakāpi bērna spējām. Rāmja izmēri ir atkarīgi no saliktās pozīcijas. Visi kāpšanas rāmja elementi ir savstarpēji savienojami. Iegādājoties vairākus kāpšanas rāmjus ir iespējams veidot tik lielu rotaļu un aktivitātes laukumu, cik vien nepieciešams.

Viena rāmja segmenta garums: 63cm. Kopējais viena rāmja platums: 71cm. Starp pakāpieniem atstarpes: 7,6cm. Četru segmentu kopējais garums 225cm. Paredzēts līdz 60kg slodzei.

Kāpšanas rāmi, pēc Jūsu vēlmēm, iespējams papildināt ar citām konstrukcijām: vēl vienu mazo kāpšanas rāmi, lielo kāpšanas rāmi, bumeranga rāmi, pusapļa rāmi, arkas rāmi vai slidkalniņu.

Kāpšanas rāmi ieteicams izmantot bērniem no 9 mēnešu vecuma (sākumā noteikti pieaugušo uzraudzībā).

Tonis - tumšs rieksts + caurspīdīga eļļa.

LAI JAUKS PIEDZĪVOJUMS KĀ BĒRNIEM, TĀ ARĪ VECĀKIEM!

Tip-Tip-1
Modelis: Tip-Tip-1
Izmērs: 225.00 x 71.00 x 9.00
Bonusa punkti: 0
Pieejams: (3 dien.-6 ned.)
Cena: 308.00 220.00
Bez nodokļa: € 181.82
Darbojas uz OpenCart
RDG Mēbeles © 2024