Noteikumi un nosacījumi

1. Darbība: Noteikumi darbojas attiecībā uz preču Pirkšanas-Pārdošanas darījumiem, kas notiek SIA "RDG" internetveikala mājas lapā.

2. Cena: Visas cenas norādītas EUR un ietverts pievienotās vērtības nodoklis (21%). Cenas darbojas Latvijas Republikas teritorijā. Veicot pasūtījumu ar piegādi uz citu valsti, atsevišķi tiek noteikti transporta izdevumi un izrakstīts rēķins.

3. Pasūtījuma noformēšana: Izvēloties nepieciešamo preci (ja pie preces ir divi baltie krāsu kvadrāti - NOTEIKTI JĀIZVĒLAS ABOS KRĀSAS TONIS, piemēram, pasūtot gultu art.5000 Jūs varat izvēlēties gultas horizontālās detaļas vienā tonī, kājas citā --- tad pirmajā kvadrātā jāmin horizontālo detaļu tonis, otrā kāju tonis.

IEVĒRĪBAI - Kombinētais krāsojums iespējams tikai PAMATTONIS + PAPILDTONIS!

Ja izvēlaties vienu toni visai gultai, tad šo krāsas toni atzīmejat abos kvadrātos!), piespiediet uzrakstu "Ielikt grozā", tai pašā laikā tiks izveidots pirkumu grozs, kurā var pārskatīt izvēlētās preces un izveidot pasūtījumu. Apskatīt grozu var, nospiežot pogu "Pirkumu grozs", tur pat var izmainīt pirkumu daudzumu, kā arī iztīrīt grozu. Lai pasūtītu preces, nepieciešams nospiest uzrakstu "Noformēt pasūtījumu", kur būs jāievada nepieciešamie dati, lai varam sazināties ar Jums vai nogādāt preces Jūsu norādītajā vietā.

4. Preču piegāde: Iespējami vairāki preču saņemšanas veidi:

           4.1. Ja pasūtījumā minēsiet „Atnākšu pats pakaļ”. Pirms preces saņemšanas ar Jums noteikti iepriekš sazināsimies pa telefonu un vienosies par precīzu saņemšanas laiku. Preci varēsiet saņemt, ja priekšapmaksu būsiet veikuši 30% apmērā, atlikušo maksājumu varēsiet samaksāt arī veikalā Artilērijas 65, Rīgā pie saņemšanas.
Darba laiks, P.-Pt. 10:00-13:00; 14:00-18:00, Ses. 10:00-16:00. Iepriekš lūgums sazvanīties par precīzu laiku - Tel. 266 39 785

           4.2. „Piegāde uz norādīto vietu”. Ja izvēlēsieties šo variantu, preces Jums tiks piegādātas uz norādīto adresi, kuru Jūs uzrakstījāt noformējot pasūtījumu.
Ar Jums sazināsies veikala vadītājs un precizēs transporta izmaksas, kā arī nosūtīs transporta pakalpojuma rēķinu. Pirms preces saņemšanas ar Jums noteikti iepriekš sazināsies SIA "DSV Transport" kurjers un vienosies par precīzu piegādes laiku. Prece netiks piegādāta, ja nebūs pilnībā apmaksāts priekšapmaksas rēķins par transporta pakalpojumiem un pašu pasūtījumu.
Pirms pavadzīmes parakstīšanas rekomendējam Jums aplūkot preču iesaiņojumu un atzīmēt preču pieņemšanas dokumentos, ja tās ārēji ir bojātas. Ja izpakojot izrādās, ka arī prece ir bojāta, paziņojiet par to mūsu klientu apkalpošanas nodaļā pa Tel. 266 39 785 vai elektroniski info@rdgmebeles.lv.

5. Apmaksa: "Priekšapmaksa". Pēc tam, kad esat apstiprinājuši pasūtījumu, sistēma sagatavos dokumentu, uz kā pamata varēsiet veikt apmaksu. Pasūtījuma apstiprinājums arī automātiski tiek izsūtīts uz Jūsu elektroniskā pasta adresi. Lai pasūtījums būtu pilnībā apstiprināts, nepieciešams 14 kalendāro dienu laikā veikt 30% (trīsdesmit) priekšapmaksu no kopējās pasūtījuma summas. Pārējo summu nepieciešams apmaksāt līdz preču piegādes laikam, kā arī ja saņemšanu norādijāt „Atnākšu pats pakaļ”, tad atlikušos 70% varēsiet apmaksāt uz vietas saņemot preci Artilērijas 65, Rīgā.

6. Pasūtījuma izpildes termiņš: Pasūtījuma izgatavošanas laiks - līdz 60 darba dienām priedes mēbelēm (ja krāsojums ir spilgtajos vai dažādos toņos, tad izpildes termiņš var pagarināties līdz 70 darba dienām); līdz 15 darba dienām bērza mēbelēm. SIA "RDG" patur tiesības, nepieciešamības gadījumā, izmainīt piegādes laiku.

7. Pasūtījuma anulēšana: Jūs varat anulēt pasūtījumu, ja vēl neesat veikuši priekšapmaksu 30% apmērā pa e-mailu: info@rdgmebeles.lv vai telefoniski Nr. 266 39 785.

8. Preces atgriešana: Pircējs ir tiesīgs atgriest preci Pārdevējam 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Lai to izdarītu, nepieciešams mums atsūtīt informāciju, kur minēts Pasūtītāja vārds, rēķina numurs, rēķina datums un adrese, kur atrodas prece. Piegādes izmaksas netiek atgriestas. Preces, ko atgriež nedrīkst būt jau izmantotas, tai jāatrodas orģinālajā iepakojumā ar visiem marķējumiem. Ja pasūtījums tiek anulēts, kā arī prece atgriesta, Piegādātājs atgriež pasūtījuma summu 30 kalendāro dienu laikā uz Pasūtītāja norādīto bankas kontu (bez piegādes izdevumiem).

9. Garantija: Precēm dodam 2 (divu) gadu garantiju pēc preču saņemšanas.

10. Datu aizsardzība un privātums: Lai noformētu pasūtījumu, mums ir nepieciešami Jūsu dati: vārds; uzvārds; adrese; e-mail adrese un telefona numurs. Šie dati nepieciešami lai noformētu pasūtījumu un garantējam, ka dati netiks nodoti trešajām personām vai citām firmām.

11. Mūsu kontaktinformācija: Ar visiem Jums interesējušajiem jautājumiem Jūs variet griezties pie mums Artilērijas ielā 65, Rīgā vai telefoniski Nr. 266 39 785.

SIA "RDG"

Darbojas uz OpenCart
RDG Mēbeles © 2023